O nás

Krav Maga je nejlepší příležitost jak se dozvědět klíčové body osobní bezpečnosti, prevence a ochrany sebe a svých blízkých během praktického tréninku.

Krav Maga je systém s jedinečným logickým přístupem, snadný na učení a zapamatování, stavěný na přirozených a intuitivních reakcích a použitelný ve stresových situacích.

V Rokycanech působíme již od roku 2016. Učíme naše klienty, jak předcházet konfliktům a jak je efektivně řešit. V přátelském prostředí pracujeme na zvyšování úrovni vaší bezpečnosti a prostřednictvím smysluplného pohybu se věnujeme vaší fyzické kondici.

Krav Maga Academy je největším a nejprofesionálnějsím českým klubem, který spadá pod mateřskou organizaci Česká Krav Maga Asociace.
www.kma.cz

Logo Krav Maga Academy

Česká Krav Maga Asociace je organizace s více než desetiletou praxí v oblasti osobní bezpečnosti a primární prevence. V rámci České republiky nabízí kurzy a semináře pro širokou veřejnost, ozbrojené složky, státní a soukromý sektor. Mimo těchto aktivit také realizuje řadu charitativních a osvětových projektů, které se věnují zvyšování úrovně bezpečnosti u nejohroženějších skupin obyvatel, tedy zejména u dětí, žen a seniorů (např. projekty Bezpečí pro senioryNenechte si ubližovat a Akademie Bezpečí).

www.krav-maga.cz

Česká Krav Maga Asociace